Keshtjella

Boutique Hotel luksoz

 Ku DASHURIA është me të vërtetë në ajër!

Mirë se vini në El Castillo

Të ftuarit e përshkruajnë përvojën e tyre me pesë yje në El Castillo si magjike. Argëtoni në rezidencën tonë luksoze. Shtrihuni në pishinën tonë ikonike buzë shkëmbit me pamje nga Paqësori i fuqishëm. Kënaqni ushqimin dhe koktejet tona të mrekullueshme. Por mos harroni të hiqni këpucët dhe të jeni në shtëpi. Ne e quajmë elegancë rastësore.

Rri

Qëndro - Die - Luaj. El Castillo Boutique Hotel, Kosta Rika
Ka një arsye pse hoteli ynë luksoz me nëntë dhoma vetëm për të rritur quhet Kështjella: Struktura e mrekullueshme e vendosur 600 metra mbi Oqeanin Paqësor ka padyshim pamjen më dramatike në të gjithë Kosta Rikën. Spektakolare, po. E ngjeshur, jo. Stafi ynë i jashtëzakonshëm do të sigurojë që pushimet tuaja të jenë më të bukurat e jetës suaj.

shtroj

Qëndro - Die - Luaj. El Castillo Boutique Hotel, Kosta Rika

Drekoni në restorantin e vetë El Castillo-s, Castillo's Kitchen, një koncept i tryezës së kuzhinës që zotëron evolucionin e kuzhinës së Kosta Rikës. Përjetoni elementët e Kosta Rikës në çdo pjatë në një mënyrë të re dhe inovative. 

Luaj

Qëndro - Die - Luaj. El Castillo Boutique Hotel, Kosta Rika
Mirë se vini në xhungël dhe rreth tre përqind të biodiversitetit në këtë anë të planetit. Nëse preferoni jetën e egër mbi jetën e natës, ky është vendi për ju. Vëzhgimi i balenave, snorkeling, shëtitje, peshkimi në det të thellë, rreshtim me zinxhir, surfing, kajak, krehja e plazhit dhe shikimi i breshkave të detit janë të gjitha brenda disa minutave nga El Castillo.
Komentet e të ftuarve

Çfarë thonë njerëzit për El Castillo

Na pëlqeu të qëndronim në El Castillo, është i mrekullueshëm dhe stafi përbëhet nga njerëz vërtet të këndshëm. Ne qëndruam në një nga dhomat e spa dhe na pëlqeu të kishim hapësirën tonë, por kënaqëm duke u varur pranë pishinës duke pirë gjithashtu. Dollia franceze është më e mira që kam ngrënë dhe ne kemi shijuar të dyja darkat atje. Pamja është e mahnitshme!
Susanne M
mund 2022
Ishte një qëndrim i mrekullueshëm i mundësuar nga Danieli, Luis, Stephen, gruaja e mrekullueshme e kuzhinierit të Luis. Të gjithë ishin vërtet mikpritës – kaq mirënjohës për mikpritjen e mrekullueshme. Njerëzit, pamjet, pishina, ushqimi, pijet… Pura vida në më të mirën e saj!! 💕💕🙏
lavidaes1karnaval
prill 2022
REZERVOJENI! Mos e mendo shumë. E mahnitshme. Çfarë një hotel dhe përvojë e mrekullueshme. Kemi kaluar 3 netë këtu dhe do të kishim qëndruar më shumë nëse nuk do të kishim takuar miq në një qytet tjetër.
Beth B
qershor 2022
Hotel i bukur dhe staf i mrekullueshëm! Ne vizituam Kosta Rikën në qershor 2022. Në grupin tonë ishin 5 çifte dhe shtëpinë kryesore e kishim për vete. Ushqimi ishte i shijshëm dhe stafi ishte tepër miqësor dhe i dobishëm. Ne duam të kthehemi! El Castillo është e bukur dhe kishte shumë për të bërë që hoteli organizoi për ne, duke përfshirë kajak, ATV, rreshtim me zinxhir dhe ngrënie. 5 yje lehtësisht!
jenbush2016
korrik 2022

Merrni një pamje ekskluzive të El Castillo përpara se ta vizitoni

Mund të ecni nëpër të gjithë hotelin, duke përfshirë dhomat, restorantin dhe kopshtin, për të marrë një ide se si është të qëndrosh në El Castillo. Klikoni butonin më poshtë për të filluar!

i shkëlqyer
5.0 / 5.0
Shqyrtime 505

E jashtëzakonshme 4.8/5.0
100% e të ftuarve rekomandojnë
Shqyrtime 92

i jashtëzakonshëm
9.4 / 10
Shqyrtime 35

Mbresëlënës
9.2 / 10
Shqyrtime 65

Luaj Video

Turne aventureske